Schodiště - ceník

Pokud byste rádi zjistili orientační cenu plánovaného schodiště, můžete si prohlédnout ceník našich realizací. Cena schodiště je zde uvedena, spolu s dalšími informacemi o schodišti, jako jsou například použité materiály, typ schodiště, či zda se jedná o cenu včetně zábradlí, či nikoliv.

Pro výpočet ceny schodiště podle dispozic vašeho prostoru nás neváhejte kontaktovat buď telefonicky, prostřednictvím mailu anebo pomocí jednoduchého poptávkového formuláře, který naleznete na pravé straně této stránky. Navštívit nás můžete i v sídle firmy, kde naleznete naší vzorkovnu. Záleží na vás, který způsob komunikace vám nejvíce vyhovuje.

Rádi vám vše vysvětlíme a poradíme s výběrem vhodných materiálů, typů, nebo tvarů, tak aby výsledné schody maximálně vyhovovalo vašim přáním a potřebám. Stačí nám poslat dispozice prostoru a o zbytek se už postaráme.

Orientační ceník

Kombinované schodiště

Orientační cena: 125 000,-Kč + DPH včetně zábradlí

Přímé bočnicové schodiště samonosné. Bočnice jsou vyrobené z oceli a opatřené nátěrem, nášlapy jsou z kvalitního dubového dřeva.

Další kombinovaná schodiště

Orientační cena: 86 000,- Kč + DPH včetně zábradlí

Obklad betonového jednou lomeného schodiště dřevěnými nášlapy. Zábradlí - nerezové sloupky, nerezová prutová výplň a dřevěné madlo.

Další kombinovaná schodiště

Orientační cena: 89 000,- Kč + DPH včetně zábradlí

Sedlové ocelové bočnice opatřené nátěrem a bukové schodnice. Nerezové zábradlí s prutovou vyplní a dřevěnými kulatými madly.

Další kombinovaná schodiště

Orientační cena: 82 000,- Kč + DPH včetně zábradlí

Konstrukce schodiště je vyrobena z ocelových jeklů natřených černou barvou, nášlapy jsou z dubového dřeva. Na zábradlí byly použity nerezové sloupky, nerezová prutová výplň a dřevěné kulaté madlo.

Další kombinovaná schodiště

Nerezová schodiště

Orientační cena: 450 000,-Kč + DPH včetně zábradlí

Luxusní podestové schodiště. Konstrukce - nerezové bočnice s lankovým vyztužením, skleněné nášlapy, nerezové lankové zábradlí.

Další nerezová schodiště

Orientační cena: 286 000,- Kč + DPH včetně zábradlí

Samonosné jednou lomené schodiště. Konstrukce z broušené nerezové oceli a dubové schodnice. Pro zábradlí byly použity nerezové sloupky, nerezová prutová výplň a dřevěné madlo.

Další nerezová schodiště

Točitá schodiště

Orientační cena: 86 000,-Kč + DPH včetně zábradlí

Vřetenové schodiště, ocelovými prstenci opatřené nátěrem, dřevěné stupně s ocelovým plynule točeným nerezovým zábradlím s dřevěným madlem, průměr 1,2 m.

Další točitá schodiště

Orientační cena: 98 000,- Kč + DPH včetně zábradlí

Vřetenové schodiště, ocelovými prstenci opatřené nátěrem, dřevěné stupně s ocelovým plynule točeným nerezovým zábradlím s nerezovým madlem, průměr 1,8 m.

Další točitá schodiště

Orientační cena: 148 000,- Kč + DPH včetně zábradlí

Nerezové točité (vřetenové) schodiště s dřevěnými schodnice s nerezovým plynule točeným zábradlím průměr 1,8 m.

Další točitá schodiště

Skleněná schodiště

Orientační cena: 390 000,- Kč + DPH včetně zábradlí

Sedlová ocelová konstrukce s protipožárním nátěrem, skleněné schodnice z bezpečnostního lepeného skla s nerezovým zábradlím s prutovou výplní.

Další skleněná schodiště

Orientační cena: 450 000,-Kč + DPH včetně zábradlí

Obloukové schodiště sedlové konstrukce se skleněnými nášlapy z bezpečnostního lepeného skla a nerezovým točeným zábradlím s prutovou výplní.

Další skleněná schodiště

Samonosná schodiště

Orientační cena: 85 000,- Kč + DPH

Přímé samonosné schodiště, dubové stupně uchycené na trny do zdi vynesené pomocí rozpěrných nerezových. Kulaté dřevěné madlo uchycené na zdi.

Další samonosná schodiště

Orientační cena: 98 000,- Kč + DPH včetně zábradlí

Obloukové samonosné schodiště - dřevěné bukové stupně ukotvené do zdi pomocí trnů a vynesené nerezovými válcovými prvky s nerezovým zábradlím do oblouku.

Další samonosná schodiště

Orientační cena: 128 000,- Kč + DPH včetně zábradlí

Vetknuté schodiště - dřevěné dubové nášlapy ukotvené do zdi pomocí trnů a vynesené nerezovými válcovými prvky. Dřevěné zábradlí se skleněnou výplní.

Další samonosná schodiště

Venkovní schodiště

Orientační cena: 48 000,- Kč + DPH (bez zábradlí)

Venkovní schodiště s žárově zinkově upravenou ocelovou konstrukcí a nášlapy z teracové dlažby. Nerezové zábradlí s prutovou výplní a kulatým madlem.

Další venkovní schodiště

Orientační cena: 182 000,- Kč + DPH (včetně zábradlí)

Požární schodiště s podestami, ocelové konstrukce se žárově pozinkovaným povrchem a zinkovaným zábradlím.

Další venkovní schodiště
NEZÁVAZNĚ POPTAT

Zašlete nám nezávaznou poptávku. Do 48 hodin vám zašleme kalkulaci s výpočtem ceny.

NAHORU