Moderní interiérové a venkovní schodiště a schody


Kombinovaná schodiště

Pro kombinovaná schodiště je typické použití více druhů materiálu na jejich výrobu. Používáme kov a dřevo v různý povrchových úpravách případně beton.

Více informací »

Nerezová schodiště

K výrobě nerezového schodiště používáme broušenou, kartáčovanou, nebo leštěnou ocel. Na jednotlivé stupně je podle přání možné použít dřevo, sklo, nebo umělý kámen.

Více informací »

Točitá schodiště

Točitá schodiště najdou svoje uplatnění zejména tam, kde není dostatek místa na klasické. Někteří zákazníci je však volí z čistě estetických důvodů.

Více informací »

Skleněná schodiště

Na stupně skleněného schodiště se používá bezpečnostní lepené vrstvené sklo, většinou s vrchní kalenou vrstvou a protiskluzovou úpravou.

Více informací »

Samonosná schodiště

Samonosné schodiště na rozdíl od tradičního nepotřebuje stavět podpěrnou konstrukci, což je výhodné nejen z hlediska ceny, ale také přizpůsobení se prostoru.

Více informací »

Venkovní schodiště

Nabízíme různé druhy venkovního schodiště, z různých materiálů, záleží na jeho využití. V naší nabídce naleznete požární schodiště, zahradní schody, schody do domu a další.

Více informací »

Bočnicová schodiště

Bočnicové schodiště jsou typické pásy dřeva nebo oceli - bočnicemi, které jsou umístěné na stranách a do nichž jsou zasazeny jednotlivé schody.

Více informací »

Čepová schodiště

Pro čepová schodiště je charakteristická absence bočnic. Jednotlivé stupně schodů jsou k sobě upevněny rozpěrnými prvky, a to nejčastěji v kombinaci dřeva nebo skla a nerezu.

Více informací »

Schody a Schodiště

Společnost K.M.K.design se výrobě schodišť věnuje již od roku 2001, kdy se oddělila od firmy vyrábějící vnitřní a venkovní schodiště. Při návrhu a jeho výrobě klademe důraz jak na design, tak především kvalitu každého jednotlivého výrobku, důkazem je i prodloužená záruční doba, kterou standardně nabízíme pro všechny naše výrobky. Námi navržené a vyrobené schody splňují veškeré požadavky, které by moderní designové schodiště mělo mít. Cena uvedená v cenové nabídce je konečná a nebude nikdy navýšena o žádné nečekané vícepráce - Garance konečné ceny!

Výběr toho správného výrobku je komplikovanou a zdlouhavou záležitostí a proto jsme tu my, abychom vám tuto práci usnadnili a pomohli vám tak vybrat ty nejvhodnější schody pro vás a váš interiér, nebo exteriér. Kvůli bezpečnosti je důležité také vybrat vhodné zábradlí, které bude plnit svojí funkci, ať už se jedná o interiérové zábradlí, nebo exteriérové zábradlí, ke každým schodům se hodí něco jiného.

Každou jednotlivou zakázku řešíme zcela individuálně, to znamená že neprodáváme méně kvalitní, sériově vyráběné prefabrikáty, naopak návrh vždy přizpůsobujeme požadavkům klienta a dispozicím daného prostoru.

Schodiště je něco, s čím počítáte dopředu až na několik desítek let, proto je velice důležité nejen klást důraz na kvalitu použitých materiálů, ale musí se myslet i na detaily, jako je výška stupně, nebo šířka schodnice a další detaily. Aby se například nestalo, že budete potřebovat něco přestěhovat po schodech nahoru a ono se to "nevešlo". S tímto a veškerými dalšími případnými problémy vám velice rádi poradíme. Za dobu, kterou působíme na trhu, jsme připraveni na (téměř) všechno.

Jak už bylo zmíněno, velice důležitým momentem je výběr vhodného materiálu. Jak interiérové, tak exteriérové schodiště naší výroby tradičně využívají kovové konstrukce v různé povrchové úpravě. Samotné schody pak je možné kombinovat jak s tvrdým dřevem, ať už tradičním, nebo nějakým exotickým, tak s bezpečnostním lepeným vrstveným sklem, které však výrazně ovlivní konečnou cenu. V případě venkovního lze použít tahokov.

Pokud by jste se rádi dozvědeli více informací, podívejte se na náš ceník, kde naleznete orientační ceny některých našich dříve realizovaných zakázek. Samozřejmě cena každého schodiště je individuální a liší se podle dispozic, typu, nebo použitých materiálů, proto nás neváhejte kdykoliv kontaktovat s jakýmkoliv dotazem. Budeme se na vás těšit!


NEZÁVAZNĚ POPTAT

Zašlete nám nezávaznou poptávku. Do 48 hodin vám zašleme kalkulaci s výpočtem ceny.


Máte dotazy?

Volejte +420 323 603 949

(obchodní oddělení)


SROVNÁNÍ SCHODIŠŤ

Přečtěte si, jaké jsou výhody a nevýhody schodišť z nerezu, dřeva či betonu.

NAHORU