SKLENĚNÉ ZÁBRADLÍ

Skleněné zábradlí na schodiště je jednou z alternativ ke schodištím v soukromých i komerčních prostorech. Díky svému modernímu designu je výborným estetickým doplňkem ve vybraných prostorách, dokáže působit velice luxusně a zároveň vyhovuje vysokým bezpečnostním požadavkům, jež musí schodišťové zábradlí splňovat. Skleněné zábradlí lze přizpůsobit individuálním požadavkům klienta, aby plně vyhovovalo jak v estetické dimenzi, tak bezpečnostní charakteristice a údržbě.

NEZÁVAZNĚ POPTAT

Zašlete nám nezávaznou poptávku. Do 48 hodin vám zašleme kalkulaci s výpočtem ceny.

Více o tématu

V případě skleněného zábradlí se nabízí varianta celoskleněná, nebo v kombinaci s jiným materiálem. První z těchto možností, takzvané samonosné (celoskleněné) zábradlí, může být vetknuté do podlahy, se spodním uchycením, s terčovým uchycením, sevřením mezi dva plechy či uchycením do podesty. Druhou možností je zkombinovat sklo s jiným materiálem - nejčastěji se používá nerezová ocel, ale lze použít i dřevo. Z těchto materiálů se v tomto případě vyrábí zejména sloupky a madla. K uvedeným kontrukcím se pak použijí skleněné výplně zábradlí. Na výplň lze použít lepené bezpečnostní sklo čiré, mléčné, kouřové a barevné kalené sklo nebo kalené sklo s potiskem. I zde se nabízí několik alternativ uchycení - bodové, dvoustranné, třístranné, anebo čtyřstranné.

Skleněné zábradlí - údržba

Všechna skleněná zábradlí jsou velmi snadné na údržbu, stačí otřením navlhčeným hadrem. Pro ochranu zábradlí před nežádoucími otisky prstů existují zvláštní přípravky na bázi nanotechnologie, jimiž je možné povrch skleněného zábradlí pokrýt.

Skleněné zábradlí - realizace

Realizace zakázky skleněného zábradlí je shodná jako případně ostatních zábradlí. Investor nám nejprve vykreslí své hrubé představy o projektu, k němuž sestavíme předběžnou cenovou nabídku. Vyhovuje-li tato nabídka investorovi, přijdeme zaměřit konkrétní dispozice daného prostoru a následně spolu s investorem, případně architektem, navrhneme optimální řešení. Poté připravíme výkresy, upřesníme cenu a podepíšeme smlouvu. Vyhotovení zábradlí, vč. montáže, probíhá v rozmezí od 2 do 6 týdnů, přičemž cena zábradlí se pohybuje v částkách od 6 000 Kč za běžný metr v závislosti na složitosti zvolené konstrukce a použitém materiálu.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Pokud vás zajímá Sklenéné zábradlí na francouzské okno, Skleněné exteriérové zábrádlí, nebo Skleněné terasové zábradlí, prohlédnout si je můžete pod příslušnými odkazy.

Orientační ceník řešení

ZS 60 ZS 60 – 6 500,-Kč/bm +DPH
ZS 81 ZS 81 – 7 500,- Kč/bm + DPH
ZS 52 ZS 52 – 7 500,- Kč/bm +DPH
ZS 33 ZS 33 – 11 800,- Kč/bm + DPH
Zábradlí - sklo na terčeZS44
NAHORU