ZÁBRADLÍ NA SCHODIŠTĚ


Zábradlí exteriérová

Interiérové zábradlí

Vyrábíme vnitřní zábradlí nejrůznějších typů. Nejčastěji z nerezových profilů, v kombinaci s dřevem. V naší nabídce naleznete taktéž moderní skleněná a lanková zábradlí.

Více informací o interiérových zábradlích »
Zábradlí interiérová

Exteriérové zábradlí

V případě venkovního zábradlí v naší nabídce naleznete jak klasické schodišťové , ale i balkónové, nebo zábradlí na balkon, i francouzská okna.

Více informací o exteriérových zábradlích »
Zábradlí nerezová

Nerezové zábradlí

Široká nabídka zahrnující nerezové zábradlí venkovní i interiérové. Je vyrobeno jako celonerezové, případně v kombinaci s dalšími materiály jako sklo, nebo dřevo.

Více informací o nerezových zábradlích »
Zábradlí skleněná

Skleněné zábradlí

Skleněná zábradlí je možné použit jak v případě vnitřních, tak i venkovních realizací. Vybírat je možné z celoskleněné (samonosné) varianty, případně kombinaci dalšími materiály.

Více informací o skleněných zábradlích »
Zábradlí balkónová

Balkonové a terasové zábradlí

V případě balkonových a terasových zábradlí je vhodné použít zejména nerezovou ocel, díky její trvanlivosti, materiál je navíc prakticky bezúdržbový.

Více informací o balkónových zábradlích »
Zábradlí na francouzská okna

Zábradlí na francouzská okna

Moderní stavební prvek, který je velice populární i u nás. Zábradlí pro francouzská okna vyrábíme v mnoha provedeních buď z nerezu, či skla, případně v kombinaci uvedených.

Více informací o zábradlích na francouzská okna »

Zábradlí

Společnost K.M.K. Design se již od roku 2001 společně s výrobou schodiště věnuje také výrobě zábradlí a to nejen toho schodišťového, v naší nabídce také naleznete například terasové zábradlí, zábradlí na balkón, zábradlí na francouzská okna, nebo například zábradlí na střechu. Při výrobě každého kusu klademe důraz jak na moderní design, tak především na jeho vysokou kvalitu, důkazem je i prodloužená záruční doba, kterou standardně nabízíme u všech našich výrobků. Námi navržené a vyrobené zábradlí splňuje veškeré požadavky, které by moderní designové zábradlí mělo mít. Cena uvedená v cenové nabídce je konečná a nebude nikdy dále navýšena o žádné nečekané vícepráce - Garance konečné ceny!

Výběr toho správného zábradlí je komplikovanou a zdlouhavou záležitostí, od toho jsme tu my, abychom vám tuto práci v maximální možné míře usnadnili a pomohli vám tak vybrat to nejvhodnější pro vás a váš interiér, nebo exteriér. Každou jednotlivou zakázku řešíme zcela individuálně, to znamená, že neprodáváme sériově vyráběné prefabrikáty, naopak návrh zábradlí vždy přizpůsobuje požadavkům klienta a dispozicím daného projektu.

V K.M.K Design víme, že zábradlí na schodiště je věc, se kterou počítáte dopředu až na několik desítek let, proto je velice důležité klást důraz na vysokou kvalitu výrobku, ale také na výběr vhodného technického řešení, které se liší podle účelu a umístění zábradlí v prostoru. S tímto a veškerými dalšími detaily vám velice rádi poradíme, neváhejte se na nás obrátit. Neméně důležitý moment při výběru správného zábradlí je volba vhodného materiálu. Odlišný materiál se použije v případě interiérového zábradlí, jiný zase v případě exteriérového zábradlí.

Co se týká námi používaných materiálů, zvolit můžete například kovové zábradlí, jednat se může například o kov v různých povrchových úpravách (například nerezové zábradlí). Velice populární je v poslední době také dřevěné zábradlí. Obě jmenované varianty jsou vhodné jak do interiéru, tak v případě venkovního použití, záleží pouze na povrchové úpravě. Další variantou z naší nabídky je skleněné zábradlí, které skvěle poslouží jako doplněk pro moderní designové schodiště.

NEZÁVAZNĚ POPTAT

Zašlete nám nezávaznou poptávku. Do 48 hodin vám zašleme kalkulaci s výpočtem ceny.


Máte dotazy?

Volejte +420 323 603 949

(obchodní oddělení)

NAHORU