ZÁMEČNICKÁ VÝROBA

Nezávazně poptat »

  • Zašlete nám nezávaznou poptávku.
  • Do 48 hodin vám zašleme kalkulaci s výpočtem ceny.

Jedním ze stěžejích výrobních programů firmy K.M.K.design je zámečnická výroba, tedy výroba různých zakázkových konstrukcí především z nerezové oceli, ale i z konstrukční oceli opatřené žárovým zinkem (bezúdržbová povrchová úprava, chránící profily proti korozi i uvnitř). S nerezovou ocelí máme bohaté zkušenosti a tak z ni dokážeme podle přání zákazníka vyrobit téměř cokoliv, od nosných konstrukcí, až po bytové doplňky.

Zámečnické výrobky - Další informace

Dokážeme vyrobit libovolné konstrukce z nerezové oceli podle vašeho, nebo vlastního návrhů, které mohou být použity k různým účelům. Již dříve jsme pro naše zákazníky vyrobili např. ploty, brány, branky krbové mřížky, podpůrné konstrukce, nerezové konstrukce pro schody a schodiště, olištování, lankové systémy na popínavé rostliny, balkónové konstrukce, nerezové regály na víno, altánové konstrukce, reklamní prapory, zastávky autobusů, stání pro popelnice a mnoho dalšího. A to jak podle dokumentace dodané investorem, či námi vyhotovené výrobní dokumentace. Ukázky některých našich výrobků si můžte prohlédout ve fotogalerii nad tímto textem.

Zámečnické výrobky - Údržba

Údržba výše uvedených materiálů je velmi jednoduchá, stačí otírání vlhkým hadrem, na nerezové materiály pak lze použít speciální spreje, které povrch vyčistí a zároveň opatří ochrannou vrstvou proti zanechávání otisků prstů, skleněné plochy lze opatřit ze stejného důvodu přípravkem na bázi nanotechnologie.

Zámečnické výrobky - Realizace

Proces realizace zakázky začíná většinou hrubou představou investora, na kterou reagujeme předběžnou cenovou nabídkou. Pokud ta vyhovuje, přijedeme zaměřit konkrétní prostor, a navrhneme nejvhodnější řešení v součinnosti s investorem či architektem. Dále připravíme výkresy, upřesníme cenu a následně podepíšeme smlouvu. Výroba s montáží se pohybuje cca 1–6 týdnů, záleží na složitosti realizace. Cenové rozpětí je z důvodu rozličných materiálů a konstrukcí velmi široké, nelze ho takto snadno určit.

Další výrobky vyrobené podle našich, či návrhů zákazníků z nerezové oceli a dalších materiálů, naleznete v sekci Bytové (interiérové) doplňky a to včetně originální kolecke bytových doplňků Ball-line.

Orientační ceník řešení

  • ZV4
  • ZV 4 – 34 500,-Kč + DPH