ZÁBRADLÍ FRANCOUZSKÁ

Nezávazně poptat »

  • Zašlete nám nezávaznou poptávku.
  • Do 48 hodin vám zašleme kalkulaci s výpočtem ceny.

Francouzská zábradlí

Zábradlí na francouzská okna lze vyrobit jak kompletně z jednoho materiálu, tak v kombinaci více materiálů. Z možností se nabízí jak nerezová ocel v různých povrchových úpravách (leštěné, broušené či kartáčované), tak lepené bezpečnostní sklo či kalené sklo s potiskem, čiré, mléčné, kouřové nebo barevné v případě skleněné výplně. Variantou je také kombinace s přírodním nebo mořeným dřevem. Zde je nutné mít na paměti, že požitím dřeva se vzdáváme bezúdržbového provedení. Jaké materiály lze zvolit se odvíjí od konkrétní situace - resp. klientem preferované kotvení zábradlí. Zde se nabízí možnost čelního uchycení, nebo uchycení do špalety okna, pakliže to okna dovolují.

Údržba

Údržba zábradlí na francouzská okna je velmi nenáročná. Bohatě postačí zábradlí otírat vlhkým hadrem, ať už je vyrobeno z jakéhokoli materiálu. Pokud je skleněné zábradlí na francouzská okna, lze na něj aplikovat speciální produkt na bázi nanotechnologie, který zamezí nepříjemnému zanechávání otisků prstů. Pro nerezové zábradlí na francouzská okna jsou dostupné speciální spreje, které tuto roli splní a také povrch zábradlí vyčistí.

Realizace

Zadání a realizace zakázky na tvorbu zábradlí před francouzská okna probíhá v několika fázích. Investor nám nejprve představí své hrubé požadavky, na něž reagujeme stanovením předběžné ceny. Jakmile je návrh ceny schválen, následuje zaměření daných prostor a volba optimálního řešení ve spolupráci s investorem či architektem. K návrhu jsou poté dodány výkresy, konkretizována cena a podepsána smlouva. K dokončení zakázky včetně montáže dochází obvykle do 2 - 6 týdnů. Cena těchto zábradlí se pohybuje v rozmezí 5 500 Kč a výše. Realizace venkovního zábradlí je cenově náročnější kvůli vyšším nárokům na odolnost použitých materiálů.

Orientační ceník řešení

  • ZF 14
  • ZF 14 – 7 500,- Kč/bm + DPH
  • ZF 18
  • ZF 18 – 7 000,- Kč/bm + DPH
  • ZF 15
  • ZF 15 – 6 800,- Kč/bm + DPH