ZÁBRADLÍ NEREZOVÁ

Nezávazně poptat »

  • Zašlete nám nezávaznou poptávku.
  • Do 48 hodin vám zašleme kalkulaci s výpočtem ceny.

Více o nerezových zábradlích

Nerezová zábradlí se vyrábí v zásadě ve dvou variantách – kompletně z nerezu, či kombinované s jiným materiálem. Jednotlivé komponenty, například profily k zábradlím na schodiště, ať kruhové či hranaté, jsou vždy z nerezu a je možné zvolit různou povrchovou úpravu (leštěná, broušená nebo kartáčovaná ocel). Nejčastější volbou je právě kartáčovaná povrchová úprava. Ty pak lze kombinovat s přírodním či mořeným dřevem předně v madlech či sloupcích, lepeným bezpečnostním sklem či kaleným sklem s několika alternativami povrchové úpravy (mléčné, s potiskem, kouřové, barevné) ve výplních. Při volbě celonerezového zábradlí, se obvykle používají prutové výplně (prutové zábradlí) ve svislé či vodorovné variantě a zvláště dnes stále oblíbenější lankové výplně (lankové zábradlí). Pro instalaci zábradlí k bazénu s vodou udržovanou chemickými prostředky je nutné zvolit nerezovou ocel odolnou proti agresivnímu prostředí.

Údržba

K údržbě nerezových zábradlí postačí je otřít vlhkým hadrem. Vedle této jednoduché možnosti údržby je také pro důkladné očištění povrchu a jeho ochranu proti zanechávání otisků prstů možno zakoupit speciální spreje, které tuto úlohu splní.

Realizace

V úvodu procesu zadávání a realizace zakázky na výrobu zábradlí investor nastíní své představy, na něž navážeme předložením předběžné cenové nabídky. V případě, že nabídka klientovi vyhovuje, následuje zaměření konkrétních prostor, pro které ve spolupráci s investorem či architektem navrhneme vhodné řešení. Poté jsou dodány konkrétní výkresy, upřesněna cena a nakonec podepsána smlouva. Samotná výroba a montáž zábradlí obvykle zabere 2 - 6 týdnů. Cena tohoto zábradlí je odvozena od složitosti konstrukce a volbě materiálů a začíná zhruba na 4 500 Kč za běžný metr.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Pokud máte zájem o nerezové zábradlí na balkon, nebo venkovní zábradlí nerezové, můžete si je prohlédnout pod uvedenými odkazy.

Orientační ceník řešení

  • ZN 45
  • ZN 45 – 7 800,- Kč/bm + DPH
  • ZN 83
  • ZN 83 – 6 200,- Kč/bm + DPH
  • ZN 47
  • ZN 47 – 7 200,- Kč/bm + DPH