NEREZOVÉ ZÁBRADLÍ

Zábradlí na schodiště od K.M.K.design dokonale splňuje jak svoji bezpečnostní funkci, tak nároky na estetickou stránku. Proto se skvěle hodí do jakýchkoli moderních interiérů, zvláště těch, které by měly působit formálně a reprezentativně. Vedle komerčních prostorů jsou vhodné i pro ty soukromé. Zábradlí z nerezu lze přizpůsobit i těm nejnáročnějším požadavkům a představám, díky tomu dokáže snadno splnit i ty nejnáročnější požadavky klienta na jeho design, bezpečnost i údržbu.

NEZÁVAZNĚ POPTAT

Zašlete nám nezávaznou poptávku. Do 48 hodin vám zašleme kalkulaci s výpočtem ceny.

Více o tématu

Nerezová zábradlí se vyrábí v zásadě ve dvou variantách – kompletně z nerezu, či kombinované s jiným materiálem. Jednotlivé komponenty, například profily k zábradlím na schodiště, ať kruhové či hranaté, jsou vždy z nerezu a je možné zvolit různou povrchovou úpravu (leštěná, broušená nebo kartáčovaná ocel). Nejčastější volbou je právě kartáčovaná povrchová úprava. Ty pak lze kombinovat s přírodním či mořeným dřevem předně v madlech či sloupcích, lepeným bezpečnostním sklem či kaleným sklem s několika alternativami povrchové úpravy (mléčné, s potiskem, kouřové, barevné) ve výplních. Při volbě celonerezového zábradlí, se obvykle používají prutové výplně (prutové zábradlí) ve svislé či vodorovné variantě a zvláště dnes stále oblíbenější lankové výplně (lankové zábradlí). Pro instalaci zábradlí k bazénu s vodou udržovanou chemickými prostředky je nutné zvolit nerezovou ocel odolnou proti agresivnímu prostředí.

Údržba

K údržbě nerezových zábradlí postačí je otřít vlhkým hadrem. Vedle této jednoduché možnosti údržby je také pro důkladné očištění povrchu a jeho ochranu proti zanechávání otisků prstů možno zakoupit speciální spreje, které tuto úlohu splní.

Realizace

V úvodu procesu zadávání a realizace zakázky na výrobu zábradlí investor nastíní své představy, na něž navážeme předložením předběžné cenové nabídky. V případě, že nabídka klientovi vyhovuje, následuje zaměření konkrétních prostor, pro které ve spolupráci s investorem či architektem navrhneme vhodné řešení. Poté jsou dodány konkrétní výkresy, upřesněna cena a nakonec podepsána smlouva. Samotná výroba a montáž zábradlí obvykle zabere 2 - 6 týdnů. Cena tohoto zábradlí je odvozena od složitosti konstrukce a volbě materiálů a začíná zhruba na 4 500 Kč za běžný metr.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Pokud máte zájem o nerezové zábradlí na balkon, nebo venkovní zábradlí nerezové, můžete si je prohlédnout pod uvedenými odkazy.

Orientační ceník řešení

ZN 45 ZN 45 – 7 800,- Kč/bm +DPH
ZN 83 ZN 83 – 6 200,- Kč/bm + DPH
ZN 47 ZN 47 – 7 200,- Kč/bm + DPH
NAHORU